top of page

Kombin Setleri

Online alışveriş ve stil önerisi

Kariyerinde, günlük hayatında, belki de üniversite kampüsünde her daim kombin konusunda kendini geliştirmek istiyor olabilirsin. 

Stilini seçer, sevdiğin ürüne tıklar, linke bağlanırsın.

Screenshot 2024-03-29 at 17.10_edited.jpg
 Kombin Setini Şimdi Deneyin

Demo içeriktir. Dosyanız Yüklenirken bekleyiniz. Okları takip ediniz.

*Görüntülemede hata mesajı alırsanız, farklı bir internet bağlantısı ile girmeyi deneyiniz.

Özgür Güney, 32

"Giyim konusunda genel fikir vermesi açısından güzel hazırlanmış bir üyelik sistemi. Giyim konusunda renk, doku gibi uyum sorunu yaşayan kişiler için aydınlatıcı. Direkt ürünlere ulaşmak isteyenler açısından ürünler mağazadaki linkleriyle birlikte sunularak zamanı olmayan direkt hedef parçaya ulaşmak isteyenlere kolaylık sağlanmış. Zamansız dolap oluşturacağınıza emin olabilirsiniz."

10.12.2023

Oğuz Yalçınkaya, 26

"Gerçekten bu işi bilen profesyonel bir kişi tarafından hazırlanmış olduğu her kombinde kendini belli ediyor. Özenle seçilmiş çok beğendiğim parçalar oldu içerisinde, herkese tavsiye ederim."

13.01.2024

Buğra Güngör, 40

"Zaman kaybetmeye son, müthiş kombinler ile tek tıkla sipariş verip trendleri ve pek çok değişik alternatifi bir arada görebiliyorsunuz. Bu sayfadan sonra alışverişe bizzat gitmeyi azalttığımı fark ettim, her bütçeye uygun hazırlanmış olması da ihtiyaçlara cevap veriyor, teşekkürler."

09.02.2024

SSS

Kimler için Uygun?

20 - 50 yaş arası erkekler,

Minimal ve etkili olmayı seven,

Sessiz modaya uygun seçimler yapmaya meraklı, trendleri takip eden ancak kaliteli görünüme önem veren kişiler için harika seçimler.

Nasıl Çalışır?

Satın alma işlemi sonrasında, e-mail adresine bağlantı iletilir. Web sitesine giriş yaptığınızda ana menu > *Kombin setleri bölümüne tıklamanız yeterlidir. Sevdiğin ürün üzerine tıklar ve direkt olarak alışveriş linkine bağlanırsın.

 Kombin Yorumu

Kombin Gurusu Premium Paketi: Önerilerimize uygun kombinlerini uygula, boydan  fotoğraflarını çek, kombin yorumu formunu doldur, üyelik süresince yorumlarımızı PDF sunumu olarak iletelim. (maksimum 6 yorum)

Mart ayı itibariyle üyelerimize 25dk görüntülü görüşme ile kombin yorumu fırsatı. (*Yeni)

Hangi Markalar Bulunuyor?

Sezon içinde editörümüzün fiyat, kalite, stil açısından en iyisi olduğunu düşündüğü markalardan seçim yapıyor. Her ay 4 farklı güncel stil ve ortalama 150 Kombin önerisi hazırlanır. Her ay yeni kombinler eklenir. *Stil arşivi ile geçmiş önerilere göz atabilirsin.

Ürünlerin Fiyat Aralığı Nedir?

300 TL -9.000 TL arası ürünleri kombinlenir.

Takım elbise, Dış giyimde daha üst segment önerileri de ek olarak sunulur.

Ödeme Yöntemi

İyzico altyapısı ile güvenli ödeme yapabilirsin. Ödeme sırasında hata mesajı alırsanız, bilgilerinizi kontrol edip tekrar deneyiniz. Bankanızın sunduğu avantajlara göre taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

bottom of page