top of page
Blog: Blog2

Yeni Klasik Nedir? Erkek Giyim 2023 Trendleri

Updated: Jun 29, 2023

Dünya moda trendleri özellikle son 10 yılda çok hızlı bir dönüşüm yaşadı. Erkeklerin daha özgür seçimler yapabildiğini gözlemliyoruz.


Yeni Klasik modern erkek giyimin güncel trendler ile harmanlanması anlamına geliyor. Rahatlayan formlar ile sade ve şık olmak mümkün. Giysilerin kişiliğin önüne geçmediği stiller, moda ne olursa olsun etkisini korumaya devam edecektir.


Sade ve etkili olmayı tercih eden her erkeğin dolabında sessiz moda ürünleri olmalı!

Unutmayın Moda geçici Stil kalıcıdır.

2020 itibariyle ise "Sessiz moda"nın değeri yeniden anlaşıldı diyebiliriz.

Çılgın ve göz yoran akıma karşı sessiz yani sade ve etkili olmanın önemi tekrar gündeme geldi. Hani bazı şeylerin değeri bizden uzaklaştığında anlaşılır ya, moda'nın romantizmi de işte burada devreye giriyor.Trendleri keşfet;

Erkek giyimine yeni bir soluk getiriyor, özenle seçtiğimiz kalıp, renk ve kumaş uyumu ile etki alanınızı genişleteceğiniz, çekiciliğinizi arttıracağınız güncel öneriler alışveriş ve stil linkleri ile bir arada.


İçeriklerimizi bu felsefe üzerinden güncelliyoruz. Trend ürünleri mikro ölçekte entegre ediyor, hem yeniliği yansıtıyor hem de dolabınızda olması gereken minimal ihtiyaçlara odaklanıyoruz.Yeni Klasik'te uyum nedir?

Uyum dengedir. Yenilikleri karakterinize entegre ettiğiniz aralıktır. Enerjinizin yerini bulmasıdır. Abartısızdır ama dinamiktir de.


0 comments

Comments


bottom of page