top of page
sıkça sorulan sorular
 • Üyeliğimi iptal edebilir miyim?
  Ücretli üyelik ödemesi yapmadan önce, kombin setlerini denemenizi öneriyoruz. Ücretli üyelikler iptal edemiyoruz. Üyelik süreniz bittiğinde ödemeniz tekrarlamaz. Ancak site kaydınızı istediğinizde iptal edebilirsiniz.
 • E-Kitap nedir?
  Giyim kurallarından, akıllı dolap oluşturmanın inceliklerine kadar, hayatınızı kolaylaştıracak değerli bilgileri içeren sanal kitap serisidir.
 • Ödeme sayfası neden ingilizce?
  Web sitemizin altyapısı ingilizce formatı ile hazırlanmıştır. Bu sebeple web sitemizde bazı bölümler türkçe değildir. Takıldığınız bir yer olduğunda bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • İyzico ile Öde – SSS
  iyzico üyeliği ücretli mi? Hayır, tamamen ücretsizdir. iyzico mobil uygulaması üzerinden veya buraya tıklayarak anında üye olabilirsin. iyzico ile Öde nedir? Ödemenin en kolay hali olan iyzico ile Öde; ister bakiyenle, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar. iyzico bakiye nedir? iyzico bakiye; kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmeni sağlayan tutardır. iyzico hesabına mobil uygulamamız üzerinden para yükleyebilir, dilediğin gibi harcayabilir, istersen bakiyendeki tutarı banka hesabına çekebilirsin. iyzico hesabıma nasıl para yüklerim? iyzico mobil uygulamasında “Para Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra, “Kart ile Para Yükle” ve “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneklerini görebilirsin. Kartınla hesabına para yüklemek istersen, “Kart ile Para Yükle” butonuna tıklayarak yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. Sonrasında kayıtlı kartlarından birini seçerek işleme devam edebilir veya yeni bir kart ekleyerek para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Kartınla yaptığın tüm işlemler, 7 gün 24 saat anında bakiyene yansır. “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneği ile devam etmek istersen, banka hesabını seçebilir ve yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. EFT/Havale ile yaptığın bakiye yüklemeleri anında bakiyene yansır. iyzico hesabıma yüklediğim para bakiyeme ne zaman yansır? iyzico bakiyene kartınla veya EFT/Havale ile yapmış olduğun para yüklemeleri anında bakiyene yansır. iyzico hesabımdaki bakiyemi nasıl harcarım? iyzico hesabındaki bakiyeni şu anda on binlerce sitede kullanabilirsin. Ancak çok yakında, iyzico ödeme altyapısını kullanan tüm web sitelerinden bakiyenle ödeme yapabilmeni sağlayacağız. iyzico bakiyemden nasıl para çekerim? iyzico mobil uygulamasından “Para Çek“ seçeneğine tıklayarak, çekmek istediğin tutarı girebilirsin. Daha sonra parayı göndermek istediğin IBAN’ı girerek para çekme işlemini tamamlayabilirsin. Çektiğin tutar, takip eden ilk iş günü içerisinde banka hesabına yansır. İadelerimi nereden takip edebilirim? iyzico mobil uygulamasını indirerek iadelerini takip edebilir, aklına bir soru takılırsa 7/24 canlı destek alabilirsin. İadem ne zaman hesabıma yansır? İade talebin onaylandığı anda hesabına aktarılır. iyzico hesabıma para yüklemek ücretli mi? Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz. iyzico hesabımdan para çekmek ücretli mi? Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.
 • Tips for Gent Nedir?
  Erkek giyim stil platformudur. Benan Bal'ın kurucusu olduğu bir blog sayfası olarak başladı. Video içerikleri ve kombin setleri ile genel kitleye nitelikli içerik üreten hizmetleri temsil ediyor. 2020 yılından bu yana hizmet vermektedir.
 • Ödeme yöntemleri hakkında bilgi alabilir miyim?
  Iyzico altyapısında kredi kartınız ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Iyzico web sitemize entegre edilmiş güvenli ödeme sistemine sahip bir aracı kurumdur. Bazı üyelerine taksit seçenekleri de sunmaktadır.
 • Stil Danışmanlığı veriyor musunuz?
  Stil danışmanlığı, birebir alışveriş deneyimi, stil yorumu gibi ihtiyacına yönelik hizmetlerimize göz atabilirsin.
 • Üyelik ücretli mi?
  Üye özel içerikler ücretlidir, kombin seti ve linklere sınırsız erişim sahibi olursunuz. Ancak abone kaydı yaparak kampanya ve ücretsiz içeriklerden haberdar olabilirsin.
 • Kombin Seti nedir?
  Üyelere özel bir içeriktir. Her ay güncellenir. Yüzlerce marka, binlerce ürün arasından en stil sahibi ürünleri seçiyor ve kombinliyoruz. Alışveriş linklerine ise bir tıkla ulaşabiliyorsunuz. Üyeliğin süresince web sayfamıza giriş yapabilir ve önerilere ulaşabilirsiniz.
 • E-Kitap nedir?
  Giyim kurallarından, akıllı dolap oluşturmanın inceliklerine kadar, hayatınızı kolaylaştıracak değerli bilgileri içeren sanal kitap serisidir.
 • Kombin Seti Nedir?
  'Kombin seti üyelerine' özel ücretli bir içeriktir. Yüzlerce marka, binlerce ürün arasından en stil sahibi ürünleri seçiyor ve kombinliyoruz. Her ay yenilenen içeriklerin alışveriş linklerine bir tıkla ulaşabilirsin.
 • Stil Danışmanlığı veriyor musunuz?
  Evet. Stil danışmanlığı, birebir alışveriş deneyimi, stil yorumu gibi ihtiyacına yönelik hizmetlerimize göz atabilirsin.
 • Evet, Teşekkürler.
  Biz teşekkür ederiz. Hoşçakal demeden önce, sormak istiyorum: Cevabımı yeterli buldunuz mu?
 • Başka bir konu hakkında danışmak istiyorum.
  Size en kısa sürede konu hakkında yardımcı olacağım. Aklınıza takılan herhangi bir konuyu sormaktan çekinmeyin.
bottom of page